Symbol Stok & Maliyet Programı

Programımızdan Bazı Ekran Görüntüleri
stok1 stok2 stok3 stok4 stok5 stok6 stok7 stok8

Symbol Stok & Maliyet Programı Tanıtım

Symbol Stok Maliyet Programının Bazı Özellikleri

Personel Yetkilendirme : Programa İzin verdiğiniz kişiler girebilir ve izin verdiğiniz bölümlere girebilir. Ayrıca Görme, Yazma ve Silme yetkilerini her bölüm için verebilirsiniz.

Online – Offline Bağlantı : Eğer programımız birden fazla bilgisayarda kurulu ise  isterseniz banka sistemleri gibi bilgilerinizi tek bir merkezde toplayabilirsiniz. Diğer bilgisayarlardan girilen bilgiler otomatik merkeze işlenir. Hiçbir veri kaybı olmaz. Diğer merkeze bağlı bilgisayarlar yansa, çalınsa hiçbir veri kaybınız olmaz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınıza programı kurduğumuzda dünyanın neresinde olursanız olun ( internetiniz olması yeterli ) tüm bilgileri görebilir, kayıt ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Raporlar : Detaylı rapor alabilirsiniz.  Raporunuzu ve ilgili tarihi seçerek kolay bir şekilde ekrandan, yazıcıdan, excel, word, acrobatreader  formatında alabilirsiniz.

Rapor Grupları : Malzeme Hareket Stok raporunuzu istediğiniz tarihler arasını girerek  alabilirsiniz…

Yedek Alma : Symbol Stok Programının yedeklemesini manual veya otomatik olarak yapabilirsiniz. Programın otomatik yedek almasını istiyorsanız hangi saatlerde yedek almasını istiyorsanız belirtmeniz yeterli ( Sabah : 10:00, Öğlen : 13:00, Akşam : 20:00 vb ) Ayrıca isterseniz program şu saatte  bilgisayarınızı otomatik olarak kapatsın diyebilirsiniz.

 

 

Symbol Yazılım @ 2014