Symbol Restaurant Programı

Programımızdan Bazı Ekran Görüntüleri
satis1 satis2 satis3 satis4 satis5 satis6 satis7 satis8

Symbol Restaurant & Bar Programı Tanıtım

Symbol Restaurant programı birçok Otellerin Restaurant bölümünde veya Otel den bağımsız Restaurant ve Bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Programımızla gelecek müşterinin rezervasyon kaydını tutabilir, Restaurant veya Bar işletmelerinden yararlanan müşterilerin aldığı yiyecek ve içeceklerin hesaplarını elektronik ortamda tutarak ödeme yapmak için kasaya gelen müşterinin aldığı ürünlerin neler olduğunu ve toplamlarını hesaplayarak programımız üzerinden tahsilini gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda işletme sahipleri programımızda mevcut olan raporlar sayesinde daha önce gelen müşterilerin isimlerine ve hangi ürünlerden aldığını takip edebilir ve bu müşterilere hangi personelin hizmet yaptığını görebilir.

Programımız Otel Ön Büro programımızla da entegreli çalışabilir. Örneğin; Otelde konaklayan müşterinin extra hesabına Restaurant programımızdan aldığı yeyecek ve içecekleri girebilirisiniz bu sayede otelden çıkış yapıcak olan müşterinin oda hesabından ayrı Restaurant programından yapılan girişlerinde ödenebilmesi için Extra hesap olarak çıkışında gözükmesini sağlar.

Symbol Restaurant Programının Bazı Özellikleri

Personel Yetkilendirme : Programa İzin verdiğiniz kişiler girebilir ve izin verdiğiniz bölümlere girebilir. Ayrıca Görme, Yazma ve Silme yetkilerini her bölüm için verebilirsiniz.

Online – Offline Bağlantı : Eğer programımız birden fazla bilgisayarda kurulu ise  isterseniz banka sistemleri gibi bilgilerinizi tek bir merkezde toplayabilirsiniz. Diğer bilgisayarlardan girilen bilgiler otomatik merkeze işlenir. Hiçbir veri kaybı olmaz. Diğer merkeze bağlı bilgisayarlar yansa, çalınsa hiçbir veri kaybınız olmaz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınıza programı kurduğumuzda dünyanın neresinde olursanız olun ( internetiniz olması yeterli ) tüm bilgileri görebilir, kayıt ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Raporlar : Birçok genel ve detaylı raporlar alabilirsiniz.  İstediğiniz raporu ilgili grubu seçerek kolay bir şekilde ekrandan, yazıcıdan, excel, word, acrobatreader  formatında alabilirsiniz.

Rapor Grupları : Satış Raporları (18 adet),  Tabldot Raporları (8), Cari Raporlar (6)…

Yedek Alma : Symbol Ön Büro Programının yedeklemesini manual veya otomatik olarak yapabilirsiniz. Programın otomatik yedek almasını istiyorsanız hangi saatlerde yedek almasını istiyorsanız belirtmeniz yeterli ( Sabah : 10:00, Öğlen : 13:00, Akşam : 20:00 vb ) Ayrıca isterseniz program şu saatte  bilgisayarınızı otomatik olarak kapatsın diyebilirsiniz.