Symbol Site Yönetim Programı

Programımızdan Bazı Ekran Görüntüleri
site1 site2 site3 site4 site5 site6 site7 site8

Symbol Site Yönetim Programı Tanıtım

Symbol Site Yönetim programımızı Kapsamlı sitelerin aylık aidatlarını, bina içersinde yapılan tadilatların ve giderlerin kaydını tutmak için geliştirilmiştir. Site yönetimini devralan kişi veya işletmeler programımız sayesinde site bilgilerini girdikten sonra sitede yapılan tadilatlar, alınan malzemeler, ödenen aidatları daire ve kalan kişiye göre tek tek tutulmasını sağlamaktadır. Bu sayede kimin aidatını ödeyip ödemediği, hangi blokta hangi katta tadilat yapıldığını ve genel site içerisinde veya blokta hangi malzemelerin alındığının kaydını tutabilir. Bu tutulan kayıtların ücretlerini eşit şekilde daire başına düşen miktarın program üzerinde daire carisine girilebilmesini sağlar.

Aynı zamanda yönetici program üzerinde bulunan raporlar sayesinde geçmiş aylarda veya yıllarda daire sahiplerinin yaptığı ödemeleri görebilir ve Sitede yapılan masrafların listesini çıkartabilir.

Symbol Site Yönetim Programının Bazı Özellikleri

Personel Yetkilendirme : Programa İzin verdiğiniz kişiler girebilir ve izin verdiğiniz bölümlere girebilir. Ayrıca Görme, Yazma ve Silme yetkilerini her bölüm için verebilirsiniz.

Online – Offline Bağlantı : Eğer programımız birden fazla bilgisayarda kurulu ise  isterseniz banka sistemleri gibi bilgilerinizi tek bir merkezde toplayabilirsiniz. Diğer bilgisayarlardan girilen bilgiler otomatik merkeze işlenir. Hiçbir veri kaybı olmaz. Diğer merkeze bağlı bilgisayarlar yansa, çalınsa hiçbir veri kaybınız olmaz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınıza programı kurduğumuzda dünyanın neresinde olursanız olun ( internetiniz olması yeterli ) tüm bilgileri görebilir, kayıt ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Raporlar : Birçok genel ve detaylı raporlar alabilirsiniz.  İstediğiniz raporu ilgili grubu seçerek kolay bir şekilde ekrandan, yazıcıdan, excel, word, acrobatreader  formatında alabilirsiniz.

Rapor Grupları : Gelir & Gider Raporu, İşletme Defteri Raporu, Özel Masraf Raporu, Kasa Defteri Raporu, Firma – Daire – Personel Cari Raporları, Bilanço Raporu…

Yedek Alma : Symbol Site Programının yedeklemesini manual veya otomatik olarak yapabilirsiniz. Programın otomatik yedek almasını istiyorsanız hangi saatlerde yedek almasını istiyorsanız belirtmeniz yeterli ( Sabah : 10:00, Öğlen : 13:00, Akşam : 20:00 vb ) Ayrıca isterseniz program şu saatte  bilgisayarınızı otomatik olarak kapatsın diyebilirsiniz.