Symbol Muhasebe Programı

Programımızdan Bazı Ekran Görüntüleri
muh1 muh2 muh3 muh4 muh5 muh6 muh7 muh8

Symbol Muhasebe Programı Tanıtım

Symbol Muhasebe Programının Bazı Özellikleri

Personel Yetkilendirme : Programa İzin verdiğiniz kişiler girebilir ve izin verdiğiniz bölümlere girebilir. Ayrıca Görme, Yazma ve Silme yetkilerini her bölüm için verebilirsiniz.

Online – Offline Bağlantı : Eğer programımız birden fazla bilgisayarda kurulu ise  isterseniz banka sistemleri gibi bilgilerinizi tek bir merkezde toplayabilirsiniz. Diğer bilgisayarlardan girilen bilgiler otomatik merkeze işlenir. Hiçbir veri kaybı olmaz. Diğer merkeze bağlı bilgisayarlar yansa, çalınsa hiçbir veri kaybınız olmaz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınıza programı kurduğumuzda dünyanın neresinde olursanız olun ( internetiniz olması yeterli ) tüm bilgileri görebilir, kayıt ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Raporlar : Birçok genel ve detaylı raporlar alabilirsiniz.  İstediğiniz raporu ilgili grubu seçerek kolay bir şekilde ekrandan, yazıcıdan, excel, word, acrobatreader  formatında alabilirsiniz.

Rapor Grupları : Muhasebe Raporları(Yardımcı Defter, Mizan, Kasa Defteri, Fiş Listesi, Hesap Planı vs.), Tablolar(Bilanço, Gelir, Fon Akım, Nakit Akım vs.), Resmi Defter(Yevmiye Defteri, Defter-i Kebir)…

Yedek Alma : Symbol Ön Büro Programının yedeklemesini manual veya otomatik olarak yapabilirsiniz. Programın otomatik yedek almasını istiyorsanız hangi saatlerde yedek almasını istiyorsanız belirtmeniz yeterli ( Sabah : 10:00, Öğlen : 13:00, Akşam : 20:00 vb ) Ayrıca isterseniz program şu saatte  bilgisayarınızı otomatik olarak kapatsın diyebilirsiniz.