Symbol Ön Büro Programı

Programımızdan Bazı Ekran Görüntüleri
a12 a11 a10 a9 a8 a7 a6 a5 a4 a3 a2 a1

Symbol Ön Büro Programı Tanıtım

Symbol Ön Büro programımız günümüzde birçok Otel ve Misafirhanelerde kullanılmaktadır. Programımızın arayüzü kullanıcıyı istediği bölümlere rahatlıkla ulaştırabilir ve yönlendirebilir nitelikte hazırlanmıştır. Symbol Ön Büro programımızı kullanmak üzere temin eden müşterilerimiz daha önce hangi Ön Büro programını kullanmış olursa olsun programımıza geçişinde asla yabancılık çekmeyecektir. Tamamen müşterilerimizin tavsiyesi üzerine onların rahat kullanımını sağlamak üzere  geliştirilmiş ve her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir.

Symbol Ön Büro Programının Bazı Özellikleri

Personel Yetkilendirme : Programa İzin verdiğiniz kişiler girebilir ve izin verdiğiniz bölümlere girebilir. Ayrıca Görme, Yazma ve Silme yetkilerini her bölüm için verebilirsiniz

Online – Offline Bağlantı : Eğer programımız birden fazla bilgisayarda kurulu ise  isterseniz banka sistemleri gibi bilgilerinizi tek bir merkezde toplayabilirsiniz. Diğer bilgisayarlardan girilen bilgiler otomatik merkeze işlenir. Hiçbir veri kaybı olmaz. Diğer merkeze bağlı bilgisayarlar yansa, çalınsa hiçbir veri kaybınız olmaz. Ayrıca dizüstü bilgisayarınıza programı kurduğumuzda dünyanın neresinde olursanız olun ( internetiniz olması yeterli ) tüm bilgileri görebilir, kayıt ve silme işlemi yapabilirsiniz.

Kasa & Banka : Programımızdan günlük kasasının takibini yapabilirsiniz. Nakit girişleri, Kredi Kartı girişlerini kasa bölümünden takibini yapabilirsiniz.

Raporlar : Birçok genel ve detaylı raporlar alabilirsiniz.  İstediğiniz raporu ilgili grubu seçerek kolay bir şekilde ekrandan, yazıcıdan, excel, word, acrobatreader  formatında alabilirsiniz.

Rapor Grupları : İşlem Raporları (15 adet),  Kasa Raporları (5), Acente Raporları (2) ,  Kullanıcı İşlem Raporları ( 2 ),  Rezervasyon Raporları ( 2 ),  Resepsiyon Raporları ( 2 )…

Yedek Alma : Symbol Ön Büro Programının yedeklemesini manual veya otomatik olarak yapabilirsiniz. Programın otomatik yedek almasını istiyorsanız hangi saatlerde yedek almasını istiyorsanız belirtmeniz yeterli ( Sabah : 10:00, Öğlen : 13:00, Akşam : 20:00 vb ) Ayrıca isterseniz program şu saatte  bilgisayarınızı otomatik olarak kapatsın diyebilirsiniz.